O firmie

Spółka Budowlano-Usługowa BUDEX rozpoczęła swoją działalność  w 1992 roku. Dzięki licznym realizacjom jesteśmy prężnie rozwijającą się i czołową firmą branży budowlanej. Przez wiele lat działalności mamy ugruntowaną pozycję na rynku województw kujawsko pomorskiego i mazowieckiego. Budowane przez naszą firmę obiekty przynoszą nam uznanie. Liczne nagrody i wyróżnienia spowodowały, że znaleźliśmy się w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm „Gazel Biznesu”. Sukcesy i wyniki powstały w efekcie intensywnych działań marketingowo-handlowych oraz umiejętności znalezienia się na rynku. Dowodem zadowolenia Inwestorów są wystawione liczne poświadczenia wykonanych robót, listy referencyjne. Posiadamy markę firmy profesjonalnej, wiarygodnej, rzetelnej, godnej polecenia. Kontrahentami spółki w ostatniej dekadzie były jednostki samorządowe jak Urzędy Gmin i Miast, Starostwa Powiatowe oraz Spółdzielnie Mieszkaniowe, Inwestorzy prywatni i Developerzy.

 

Zaufali nam:

Oferta

Realizujemy różne obiekty: od budynków użyteczności publicznej, budownictwa drogowego i przemysłowego poprzez budownictwo mieszkaniowe do budownictwa wszelkiego rodzaju obiektów sportowych. Wykonujemy w generalnym wykonawstwie roboty budowlano-montażowe, remontowe, wykończeniowe, docieplenia budynków, drogowe, ziemne, wszystkie roboty zewnętrzne, instalacje wodno-kanalizacyjne i c.o., instalacje elektryczne. Dysponujemy fachową i wykształconą kadrą inżynieryjno-techniczną o wysokich kwalifikacjach zawodowych z pełnymi uprawnieniami do kierowania i nadzorowania robót budowlanych. Przez lata działalności zebraliśmy bogate doświadczenie przy realizacji różnorodnych obiektów.

Nasza kadra techniczna wdraża nowoczesne technologie budowlane. Posiada bogate doświadczenie poparte odpowiednimi uprawnieniami do prowadzenia wszelkich robót budowlanych co w znacznej mierze ułatwia realizację obiektów. Naszym atutem jest posiadanie stabilnej i wykwalifikowanej załogi oraz nowoczesnego parku sprzętowo-maszynowego pozwalającego na świadczenie wysokiej jakości usług. Nieodłączną częścią działania przedsiębiorstwa jest jakość i zadowolenie klienta, które to elementy stawiane są zawsze na pierwszym miejscu.

Budowane przez naszą firmę obiekty przynoszą nam uznanie, liczne nagrody i wyróżnienia oraz wystawione liczne listy referencyjne. Od początku istnienia w firmie BUDEX dba się o bezpieczeństwo i higienę pracy.

Realizacje

Kontakt

Spółka Budowlano-Usługowa
BUDEX Lutomirski i wspólnicy Sp.jawna
ul. Budowlana 3
87-600 Lipno

NIP: 893-000-06-65
REGON: 910009904

tel. 54 287 38 21 i 54 288 45 11
fax. 54 287 38 20
email: budex@budex-lipno.pl
email: budexlipno@poczta.fm

Współrzędne geograficzne:
N 52° 50′ 15″ (52.83774704485393)
E 19° 11′ 36″ (19.193391501903534)

Przewiń do góry